Гид з державних послуг

21 Листопада, 2022 р., 16:44
21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Сьогодні українці вшановують пам’ять тих, хто став на захист демократичного вибору українців та вкотре дякують всім, хто бореться за це право сьогодні.
18 Листопада, 2022 р., 13:54
Вже 9 місяців через вторгнення росії наші люди травмуються та страждають ментально. У ці часи є потреба навчитися підтримувати людей, знаходити необхідні слова і коректно з ними спілкуватися.
11 Листопада, 2022 р., 13:29
Незважаючи на постійні обстріли критичної інфраструктури, працівники енергетичного сектору мужньо відновлюють та продовжують надавати послуги населенню. Вони працюють 24/7 для того, щоб в кожній оселі було світло.
10 Листопада, 2022 р., 10:55
Мета – підвищити рівень використання відкритих даних, щоб створювати нові та підтримувати наявні цифрові інструменти, пов’язані з:
09 Листопада, 2022 р., 14:58
В Україні запустили платформу для екстреної допомоги з цифрової безпеки – Nadiyno https://nadiyno.org
07 Листопада, 2022 р., 13:20
Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі».
03 Листопада, 2022 р., 09:01
Працюємо над впровадженням електронних нотаріальних послуг в Україні — Нота. Перший етап проєкту — нотаріальні документи з QR-кодом. Для їх перевірки достатньо використати QR-сканер у застосунку Дія.
28 Жовтня, 2022 р., 12:16
У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто.
26 Жовтня, 2022 р., 10:45
Спільно з партнерами запускаємо новий етап програми підтримки бізнесу — у налагодженні експортних процесів. Якщо ви керуєте малим чи середнім бізнесом та хочете вийти на ринок Європи, переходьте на сайт і дізнайтеся всі деталі програми https://business.diia.gov.ua/export-support-program
19 Жовтня, 2022 р., 14:11
18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і під час повномасштабної війни.