Підтвердити, що ви — власник нерухомості за кілька кліків. Отримуйте довідку з Державного реєстру речових прав онлайн

Дата: 08.01.2023 09:21

Можна знов отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на порталі Дія. З початком повномасштабного вторгнення держреєстри було вимкнено з міркувань безпеки. Зараз повертаємо послугу на портал.

Що це за документ?

Довідка з Державного реєстру речових прав підтверджує, що ви є власником квартири, будинку або земельної ділянки. Понад 1 мільйон українців отримують її щорічно.

📝 У довідці є інформація з 4 основних реєстрів нерухомості:

1. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно

2. Реєстр прав власності на нерухоме майно

3. Державний реєстр іпотек

4. Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна

Вартість послуги — 30 гривень. Адміністративний збір можна сплатити карткою онлайн.

Отримуйте довідку з Державного реєстру речових прав за посиланням.

Проєкт реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерство юстиції України за сприяння Програма EGAP, що фінансується урядом Швейцарії та реалізується Фонд Східна Європа.