Хто і як орендує та приватизує державне майно? Дізнайтеся завдяки відкритим даним

Дата: 16.01.2023 14:12

Якщо до появи системи «Prozorro.Продажі» інформацію про оренду та приватизацію державного та комунального майна доводилося отримувати через письмові запити, то зараз її можна дізнатися за кілька кліків.

Завдяки відкритим даним можна дізнатися:

✅ дані про початкову ціну лоту,

✅ як торгувалися учасники,

✅ за скільки, зрештою, майно було продане за результатами аукціону.

Ви можете легко порівняти ці дані з ринковими цінами 🙌🏻

Моніторячи та аналізуючи ці дані, бізнес може натрапити на цікаві для нього лоти та придбати нерухомість, обладнання, сировину чи інші необхідні речі.

Натомість активісти мають змогу контролювати, як державні та комунальні установи розпоряджаються своїм майном – від брухту до величезних виробничих комплексів. А для журналістів ця інформація може стати приводом для цікавих публікацій.

👀 Детально про те, як використовувати ці дані на максимум, читайте на спеціальному порталі Мінцифри — https://toolkit.data.gov.ua/c5/state-property.html

Проєкт створений Міністерство цифрової трансформації України України спільно з USAID / UK aid проєктом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.