Подільське районне управління поліції

15 Вересня, 2022 р., 15:01
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури направили до суду обвинувачення 27-річному жителю району у незаконній порубці лісових насаджень. Своїми протиправними діями він завдав шкоди державі на суму понад сто десять тисяч гривень.
13 Вересня, 2022 р., 09:49
Поліцейські  провели урок ранкової гімнастики для школярів ! Це традиційний захід, який ювенали проводять у перші дні навчального року для популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді. У спортивній залі загальноосвітньої школи №4 Подільська начальник сектору ювенальної превенції Подільського РУП Катерина Нігрецкул продемонструвала четверокласникам комплекс нескладних, але корисних вправ, спрямованих на зміцнення організму. Під музику гостя та школярі потренувалися у виконанні цих вправ, пограли у веселу  і рухливу гру «долоньки». А щоб зустріч запам'яталася, поліцейська подарувала дітям жовто-блакитні плетені браслетики на руку. Під час заходів поліцейські також розповідають дітям про користь щоденного виконання ранкової зарядки та агітували займатися спортом, адже лише у здоровому тілі, здоровий дух.

02 Червня, 2021 р., 09:14
Переглянути архів