Поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Подільського району за незаконне вирощування ним конопель.

Дата: 22.11.2022 20:07

Фото без опису33-річному «наркоаграрію» може загрожувати від трьох до семи років позбавлення волі.

Під час проведення санкціонованого обшуку в домоволодінні правопорушника, на присадибній ділянці поліцейські виявили більше двохсот рослин конопель. Їх вилучили і направили на експертизу, що підтвердила наркотичний вміст рослин.

За словами господаря обійстя, він вирощував та культивував те зілля для особистого вживання.

Громадянин вже раніше притягувався до відповідальності за незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту. Цього разу йому висунуте за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконний посів, вирощування конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 ККУ. Досудове слідство у цьому кримінальному провадженні закінчене, обвинувальний акт скерований до суду, який винесе рішення про покарання фігуранта.