«Ми – зразкові пішоходи»: на Одещині поліцейські проводять зі школярами заняття з Правил дорожнього руху

Дата: 17.09.2022 14:50

Наживо та дистанційно, теоретично й практично після довгих канікул діти повторюють з правоохоронцями, як правильно переходити складні ділянки дороги, поводитися на зупинках і в громадському транспорті – загалом вчаться не створювати небезпечних ситуацій на дорозі і не наражати себе на небезпеку.Фото без опису

Зокрема, у Подільську поліцейські провели такий урок з найменшими школярами, а допомагали їм учні старших класів.

Спочатку поліцейські разом зі старшокласниками продемонстрували малюкам дорожні знаки для учасників дорожнього руху і нагадали, що пішоходи повинні пересуватися тротуарами, а за їх відсутності йти по краю узбіччя або проїжджої частини назустріч руху транспортних засобів.

Правила перетину проїжджої частини учасники уроку відпрацьовували на спеціально обладнаному поряд зі школою пішохідному переході. Помічники поліцейських у ролі «Світлофорчиків» демонстрували, як правильно переходити проїжджу частину на регульованій або нерегульованій ділянці дороги чи перехресті, а заразом цікавилися, чи знають дітлахи, як поводитися на червоний, жовтий, зелений сигнали світлофора. Поліцейські також нагадали школярам, що у темний час доби пішоходи мають використовувати світловідбиваючі елементи, наявність яких попередить водія про перешкоду і дасть можливість уникнути дорожньо-транспортної пригоди.«Здебільшого діти обізнані з правилами дорожнього руху, але ми проводимо такі заняття для закріплення наявних знань та навичок, закликаємо їх бути обережними, дисциплінованими, неухильно виконувати встановлені правила та не заважати іншим учасникам дорожнього руху. Сподіваємося, що це дозволить уникнути травмування дітей на дорогах», - розповіла начальник сектору ювенальної превенції Катерина Нігрецкул.