Поліцейські  провели урок ранкової гімнастики для подільських школярів !

Дата: 13.09.2022 09:49

Поліцейські  провели урок ранкоФото без описувої гімнастики для школярів !
Це традиційний захід, який ювенали проводять у перші дні навчального року для популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді.
У спортивній залі загальноосвітньої школи №4 Подільська начальник сектору ювенальної превенції Подільського РУП Катерина Нігрецкул продемонструвала четверокласникам комплекс нескладних, але корисних вправ, спрямованих на зміцнення організму. Під музику гостя та школярі потренувалися у виконанні цих вправ, пограли у веселу  і рухливу гру «долоньки». А щоб зустріч запам'яталася, поліцейська подарувала дітям жовто-блакитні плетені браслетики на руку.
Під час заходів поліцейські також розповідають дітям про користь щоденного виконання ранкової зарядки та агітували займатися спортом, адже лише у здоровому тілі, здоровий дух.