31 Серпня, 2021 р., 16:16
31 серпня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області.
31 Серпня, 2021 р., 11:54
Керівництво Подільської міської ради, структурних підрозділів та пересічні подільчани вітають Вас з 4 річницею Дня заснування Вашого підрозділу.
28 Серпня, 2021 р., 11:29
29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
27 Серпня, 2021 р., 14:29
27-го серпня відбулось засідання чергової одинадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання, на якій розглядалось 19 проєктів рішень.
26 Серпня, 2021 р., 17:07
Сьогодні, 26-го серпня, напередодні одинадцятої сесії Подільської міської ради, пройшла спільна депутатська комісія.
25 Серпня, 2021 р., 10:38
24-го серпня Подільська громада відсвяткувала 30-ту річницю Незалежності України. Свято розпочалося з самого ранку різноманітними розвагами, видовищним мотопробігом та велошколою, спортивними змаганнями на стадіоні "Локомотив" та козацькими іграми, продовжилося оглядом військової техніки, чудовим ярмарком та виступом творчих колективів міста у парку Шевченка. А завершилося святкування гучним концертом на Привокзальній площі Подільська.
24 Серпня, 2021 р., 16:15
Саме зараз у парку Шевченка проходить велика дитяча святкова програма! Працює дитяче кафе та дитячий автопарк, різноманітні розваги для малечі проходять у теплій та радісній атмосфері. Також розпочалася робота торгівельних об'єктів та неймовірний фестиваль національної кухні, де можна подивитися та скуштувати українські страви від найкращих майстрів міста.
24 Серпня, 2021 р., 15:16
Сьогодні, 24-го серпня, до Дня Незалежності України Управлінням спорту та молодіжної політики Подільської міської ради були організовані грандіозні спортивні заходи. На стадіоні "Локомотив" пройшли видовищні змагання з футболу, волейболу та боксу. На Привокзальній площі були організовані чудові активні заходи - мотопробіг та велошкола. Діти і дорослі мали змогу взяти участь у спортивних заходах, показати свої здібності, послухати і повчитися у досвідчених спортсменів та інструкторів.
24 Серпня, 2021 р., 14:30
Козацькіі ігри - це змагання на силу та витривалість.
24 Серпня, 2021 р., 13:15
Біля парку Шевченка Подільські прикордонники відкрили виставку сучасної військової техніки та озброєння.