Засідання чергової одинадцятої сесії Подільської міської ради

Дата: 27.08.2021 14:29

27-го серпня відбулось засідання чергової одинадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання, на якій розглядалось 19 проєктів рішень.

Перший заступник міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук виступила із проєктом рішення про виділення бюджетних коштів на поточний ремонт вулиць міста, а також на програму «Безпечне місто», в рамках якої запланований ремонт фасаду будівлі Подільського районного управління поліції.

Заступник міського голови Людмила Задорожна виступила перед присутніми із проєктами: стосовно внесення змін та доповнень до Положення про порядок проведення конкурсу призначення директора закладу загальної середньої освіти; стосовно міської цільової програми «Доступна медицина на 2021-2022 роки»»; стосовно передачі до комунальної власності Подільської міської територіальної громади Шкільного автобусу.

Наступним виступив заступник міського голови Ярослав Захаров з проєктом рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради».

Проєкти рішень стосовно земельних відносин були озвучені заступником міського голови Анатолієм Корчовим. Деякі проєкти були прийняті, інші – відправлені на допрацювання.

Із рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Подільської міської ради https://podilska-gromada.gov.ua/ у визначений законом термін.