30 Липня, 2021 р., 09:14
На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.
28 Липня, 2021 р., 15:23
Вже зовсім скоро школярі та дошкільнята підуть до своїх дитячих садочків та шкіл з посмішками на вустах та жагою до навчання. Аби заклади освіти гарно зустріли своїх маленьких гостей, упродовж літніх канікул відбуваються ремонти внутрішніх приміщень та фасадів, дворових територій та спортивних залів.
28 Липня, 2021 р., 08:58
Дорогі подільчани!
23 Липня, 2021 р., 08:28
Запрошуємо Подільчан та гостей міста на змістовний відпочинок просто неба!
23 Липня, 2021 р., 08:11
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ!
21 Липня, 2021 р., 09:28
З 23 липня по 8 серпня 2021 року олімпійська команда України буде змагатися за найвищі нагороди Олімпіади в м.Токіо (Японія). Підтримаємо наших спортсменів!
16 Липня, 2021 р., 11:04
 Подільською міською радою на літнє оздоровлення дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з місцевого бюджету виділено 255 тис грн. на придбання 22 путівок та трансфер  на  доставку дітей до дитячого табору та їх повернення.
15 Липня, 2021 р., 10:34
                 Шановні миротворці!     Вітаємо зі святом – Днем українських миротворців! Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини. Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе місію миротворця, бо ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують Вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами. Бажаємо Вам та Вашим родинам  божого благословення , миру, щастя та добра!