28 Червня, 2021 р., 14:54
26-го червня, відбулося урочисте відкриття нового парку у мікрорайоні "Північний", жителі якого дуже чекали цієї події, адже тепер у них та їх дітей є місце повноцінного відпочинку. Сучасний спортивний дитячий майданчик, різноманітні гойдалки та каруселі, зони відпочинку та чудові незвичайні декорації - все це було спроектовано та втілено в життя Подільською міською громадою.
25 Червня, 2021 р., 14:29
26го червня планується урочисте відкриття нового спортивно-оздоровчого комплексу у мікрорайоні «Північний» (військове містечко) біля НВК ЗОШ I-IIIст. «ліцей».
25 Червня, 2021 р., 14:28
25 червня відбулась селекторна нарада ( в онлайн режимі) під головуванням Міністра соціальної політики України Марини Лазебної, на якій були присутні представники Подільської міської громади, а саме заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, керівник департаменту соціальної та сімейної політики та охорони здоров'я Алла Перепелиця разом з працівниками центру соціальних служб та служби у справах дітей.
25 Червня, 2021 р., 14:10
Шановні представники митної служби України!
25 Червня, 2021 р., 11:55
25 червня 2021 року в центрі міста відбувся урочистий мітинг та покладання квітів, присвячені Дню Конституції України. День прийняття Конституції України символізує цивілізованість і розвиненість країни, а також демократичну основу нашої держави. В цей день ми всі віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий, героїчний шлях.
23 Червня, 2021 р., 08:33
Шановні державні службовці! Вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
22 Червня, 2021 р., 15:23
21-го червня ветерану Другої світової війни Петру Іустіновичу Лунгулу виповнилося 100 років.
22 Червня, 2021 р., 11:00
22 червня 1941 р. о 3-й годині 15 хвилин  німецька артилерія та авіація нанесли несподіваний масовий удар по радянських військах. Цей наступ став початком німецько-радянської війни, або бойових дій на Східному фронті Другої світової війни. За кілька годин під бомбардування потрапили всі міста в західних областях СРСР, а також Київ, Одеса, Севастополь, Мінськ, Мурманськ. Головною ціллю бомбардування були аеродроми, лінії комунікацій, залізничні вузли, склади з боєприпасами та інші стратегічні об’єкти.
22 Червня, 2021 р., 08:28
Кожної неділі у Подільській громаді працює Клуб вихідного дня, організований міським будинком Культури.
18 Червня, 2021 р., 14:43
Сьогодні, 18 червня, працівники КВП «Городок» продовжують проводити поточний ремонт під’їзду триповерхового будинку по вулиці Армійській 447. Вже зачистили стіни, пошпаклювали, побілили та приступили до фарбування.