Спортивні заходи

Дата: 24.08.2021 15:16

Сьогодні, 24-го серпня, до Дня Незалежності України Управлінням спорту та молодіжної політики Подільської міської ради були організовані грандіозні спортивні заходи. На стадіоні "Локомотив" пройшли видовищні змагання з футболу, волейболу та боксу. На Привокзальній площі були організовані чудові активні заходи - мотопробіг та велошкола. Діти і дорослі мали змогу взяти участь у спортивних заходах, показати свої здібності, послухати і повчитися у досвідчених спортсменів та інструкторів.

Наша Україна - незалежна та здорова країна, саме під цим гаслом організатори спортивних заходів провели святкові змагання, намагаючись привернути увагу молодого покоління до здорового способу життя, до безпечного і комфортного проведення спортивного дозвілля.

Учасники спортивних змагань були урочисто нагороджені грамотами та призами.

Молодь - це наше майбутнє! Незалежність та добробут нашої Батьківщини - в їх руках! Щиро дякуємо усім учасникам спортивних заходів!