Депутатська комісія

Дата: 26.08.2021 17:07

Фото без описуСьогодні, 26-го серпня, напередодні одинадцятої сесії Подільської міської ради, пройшла спільна депутатська комісія.

Під час комісії розглядалися подані проєкти рішень та обговорювалися питання стосовно цих проєтів.

Розглядалися проєкти рішень :

-управління фінансів про виділення бюджетних коштів на поточний ремонт вулиць міста, на програму «Безпечне місто» та виділення додаткових коштів для школи у селі Липецьке;

-про зміни у складі комісії та доповнення до положення про порядок проведення конкурсу та призначення директора школи;

-про зміни в програмі «Доступна медицина»;

-затвердження переліку адміністративних послуг ЦНАП;

-проєкти рішень від управління архітектури, містобудування та земельних відносин.

Після проведення засідання депутатської комісії проєкти були винесені на сесію Подільської міської ради.