Іncredible Tech: відвідайте онлайн-презентацію каталога українських продуктових ІТ-компаній.

Дата: 29.08.2023 08:40

Фото без описуУкраїна відома у світі як tech-хаб, де створюють потужні IT-продукти. Щоб поглибити співпрацю з технологічними гігантами та допомогти українським інноваційним компаніям знайти міжнародних партнерів, команда Мінцифри разом з Асоціацією IT Ukraine розробила каталог перспективних українських IT-продуктів.

Каталог представлять на українських та міжнародних заходах, присвячених технологіям та цифровій трансформації. А також презентують топменеджерам ІТ-бізнесу.

Під час презентації ви не лише зможете ознайомитися з каталогом, а й дізнаєтеся:

🔸як просувати українські ІТ-продукти у світі;

🔸у чому суперсила компаній та продуктів, які потрапили до каталога;

🔸як ком’юніті може сприяти виходу ІТ-продуктів на міжнародні ринки.

Своїм досвідом поділяться лідери індустрії: представники влади та бізнесу, інвестори та СЕО успішних українських ІТ-компаній.

Онлайн-презентація відбудеться 14 вересня з 17:00 до 18:30.

Реєструйтеся на подію за посиланням  http://surl.li/kntdb

Генеральним партнером розробки каталога виступив UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Створенню гайду сприяла Агенція TopLead.