Дізнайтеся суму виплати за зруйноване майно. Житловий сертифікат доступний у Дії

Дата: 29.09.2023 10:49

Українці, які подавалиФото без опису заяву про знищене майно, зможуть переглянути житловий сертифікат у застосунку. З нього дізнаєтеся про суму компенсації та термін дії.

Як працює послуга?

👉🏻 подаєте заяву в застосунку Дія та повідомляєте державу про знищене майно

👉🏻 житловий сертифікат генерується в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна

👉🏻 сертифікат підтягується в застосунок Дія

У листопаді за кошти з сертифіката зможете придбати нове житло або інвестувати гроші в будівництво.

🏗️ З моменту запуску послуги 3 685 українців подали заяву про виплати за зруйноване майно. Найбільше повідомлень надходило з Харківської та Київської областей.

Відбудуємо 🫂

Послугу компенсації за зруйноване майно розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Світового банку.