Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Без ксерокопій і держустанов. Допомога від держави для сімей з дітьми на порталі Дія

Дата: 04.09.2023 14:08
Кількість переглядів: 73

Деякі категорії сімей отримФото без описууватимуть допомогу від держави на порталі Дія. Запустили 4 соціальні онлайн-сервіси. На порталі Дія доступні:

👉🏻 допомога при усиновленні дитини — https://diia.gov.ua/services/dopomoga-pri-usinovlenni-ditini

👉🏻 допомога на дитину одинокій матері або батьку — https://diia.gov.ua/services/dopomoga-na-ditinu-odinokij-materi-abo-batku

👉🏻 допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною — https://diia.gov.ua/.../dopomoga-lyudini-yaka-doglyadaye...

👉🏻 допомога людині з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю — https://diia.gov.ua/.../dopomoga-lyudini-z-invalidnistyu...

Раніше, щоб оформити заяву про допомогу, необхідно було збирати довідки та документи в держустановах, стояти в чергах та підтверджувати статус сімʼї довідками.

Трансформуємо систему — уся інформація про вас підтягуватиметься з електронних реєстрів. Тепер, щоб отримати допомогу від держави, необхідно лише перейти на портал Дія, заповнити заяву та засвідчити її електронним підписом.

Змінюємо, щоб батьки проводили час з дітьми, а не з довідками та ксерокопіями 🫂

Послуги створено Міністерством цифрової трансформації України та Міністерство соціальної політики України у співпраці з проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора