До уваги аграріїв та пасічників громади!

Дата: 11.02.2022 08:12

До уваги аграріїв та пасічників громади!

17 лютого 2022 року о 15:00 Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить онлайн-нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл.

Під час наради буде обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Метою заходу є забезпечення злагодженої взаємодії всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Порядок денний онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл (додається).

Формат заходу: онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад.

У зв’язку з карантинними обмеженнями нараду можна переглянути на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY

онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл

17 лютого 2022 року

Час проведення: 15:00 – 16:30