До уваги аграріїв громади!

Дата: 15.02.2022 14:46

Управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє, що 16 лютого 2022 року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносини облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів проводить навчальний семінар для керівників, бухгалтерів, економістів і юристів аграрного сектору на тему: «Зобов'язання на І га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОІІП і ліцензії, ТТН і звітність».

Програма семінару:

• Податкові зміни в агросекторі-2022 р.
  • Соціальні та фінансові показники бюджету-2022.
  • Ринок с.г.угідь.
  • Праця і трудові штрафи.
  • Оподаткування доходів працівників і пайовиків.
  • Продовження/заміна паливної ліцензії і норми витрат ПММ.
  • ПДВ при втратах, розблокування ПН/РК, 20-ОПП.
  • Підтвердження статусу платника ЄП 4-ї групи.
  • Плата за землю.
  • Податки на нерухомість і транспорт, екоподаток.
  • Касові розрахунки.
  • Облік і звітність, нова ТТН.
  • Позитивна судова практика для аграрія.

Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна. 83, адмінбудинок облради №2, конференц-зал на III поверсі.

Початок роботи семінару 11.00. Реєстрація учасників з 10.00. Завершення роботи 15.00.

Семінар платний - 850 грн з учасника. Вартість включає довідник бухгалтера «Зобов'язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність» № 1/2022.

Додатково за 200 грн. можна придбати спеціальний випуск готових рішень «Договори оренди/підряду техніки, дивіденди, розблокування ПН/РК, посадова інструкція голови ФГ, нова ТТН, облікова політика» № 1/2022.

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися у ФОП «Метелиця Наталія Віталіївна» на e-mail: ptalavita@ukr.net або за тел.: +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85 до 14 лютого 2022 року та оплатити вартість навчання.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua