До уваги аграріїв громади!

Дата: 17.02.2022 08:25

До уваги аграріїв громади!

Управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє, що на виконання підпункту 2 пункту 6 протоколу №81 засідання Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року, розпорядженням виконуючого обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації від 15 жовтня 2020 року № 724/од-2020 «Про утворення робочої групи з вирішення проблемних питань, пов'язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам, тощо) Одеської області» створено робочу групу (Агроподатковий штаб), з метою взаємодії між територіальними органами виконавчої влади та сільгосптоваровиробниками щодо питань пов'язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації.

Робоча група Агроподаткового штабу розглядає звернення, що надійшли до Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин обласної державної адміністрації на протязі кожного поточного місяця згідно з графіком проведення засідань затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України (додається).

переглянути