Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

23 Жовтня, 2023 р., 15:47
Депресія — це не сум, не пригніченість, не журба. Це не настрій чи стан. Це розлад, який отримав безліч «синонімів» через хибні уявлення про ментальне здоров’я.
22 Жовтня, 2023 р., 16:00
Більшу частину свого часу ми проводимо у власних думках. Це море, в якому наші тривоги утворюють нестримні хвилі. Їх складно контролювати, і вони часто заважають нам ясно мислити — прокидаєшся вранці, а голова, мов у тумані. За що хапатися?
20 Жовтня, 2023 р., 08:06
Вийшов новий епізод подкасту «Простими словами». Гостя цього тижня — Ольга Руднєва, засновниця реабілітаційного центру Superhumans Center для людей, які перенесли ампутацію.
18 Жовтня, 2023 р., 15:53
Що робити, коли закипаєш? Не соромитися і давати волю емоціям (але так, щоб нікого не налякати та нікому не зашкодити ).
17 Жовтня, 2023 р., 11:48
Іноді ви пишете, що хотіли б обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» у вас мурахи по шкірі. Глухий кут.
16 Жовтня, 2023 р., 10:06
Синдром біженця — це складна психологічна реакція у людей, які вимушено покинули свій дім. Це не хвороба, проте має низку неприємних симптомів: постійна тривога, дратівливість, порушення сну, втрата інтересу до розваг, небажання адаптуватися, депресивні стани.
12 Жовтня, 2023 р., 13:11
Вправи на усвідомленість – чудовий інструмент для боротьби зі стресом та його наслідками, адже їх можна використовувати де б ви не були. Ба більше, їх можна вигадувати – новій й нові, що б вас не оточувало. Головне — навчитися перемикати увагу.
11 Жовтня, 2023 р., 15:09
595-й день повномасштабного вторгнення. За цей час ми усвідомили, які українці витривалі й стійкі. Наскільки ми співчутливі. Як можемо любити й ненавидіти. Якими можемо бути вразливими. Побачили, які стійкі наші діти.
10 Жовтня, 2023 р., 15:01
Охоче ділимося з вами, аби кожен міг відповісти собі на питання — «Що таке ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?» А тим часом Ольга вже працює над продовженням циклу ілюстрацій.
10 Жовтня, 2023 р., 15:00
 Ментальне здоров'я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров'я об'єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником.