Привітання з Днем митної служби України

Дата: 25.06.2021 14:10

Фото без описуШановні представники митної служби України!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята!

У всі часи митна служба була і залишається найважливішим державним інститутом, який надійно захищає національні інтереси держави.

Сьогодні перед Вами стоять серйозні, відповідальні завдання, головні з яких - вдосконалення видів і форм митного контролю, якісне оновлення інформаційної інфраструктури, створення сприятливих умов для експорту української продукції, нарощування ділових, торгівельних зв'язків нашої країни і зарубіжних партнерів.

Від грамотної, злагодженої роботи всіх ланок митної служби багато в чому залежать розвиток економіки і поліпшення ділового клімату в країні, поповнення бюджету, ефективність боротьби з контрабандою тощо.

Висловлюємо Вам щиру подяку за відданість справі, професіоналізм, добропорядність, компетентність та цілеспрямованість під час несення служби.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

Подільський міський голова – Анатолій Іванов.