Урочистий мітинг та покладання квітів до Дня Конституції України

Дата: 25.06.2021 11:55

Фото без опису25 червня 2021 року в центрі міста відбувся урочистий мітинг та покладання квітів, присвячені Дню Конституції України. День прийняття Конституції України символізує цивілізованість і розвиненість країни, а також демократичну основу нашої держави. В цей день ми всі віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий, героїчний шлях.

На святковому заході були присутні: керівництво міста на чолі із Подільським міським головою Анатолієм Івановим, представники міськвиконкому, лікарні, військкомату, навчальних закладів, поліції, прикордонного загону, представники інших організацій та просто жителі міста.

Закінчився урочистий мітинг до Дня Конституції покладанням квітів до погруддя Т.Г. Шевченка, як до культурного символу української незалежності.