Набір на SEED 3.0 відкрито! Аграрії можуть пройти навчання та отримати грант до 100 000 грн.

Дата: 29.12.2023 15:23

Фото без описуГлобальний договір ООН в Україні вже втретє проводить освітній проєкт SEED, який допомагає власникам мікро- та малих бізнесів масштабувати свою справу та вивести бізнес на новий рівень. Проєкт реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation.

S — Sustainable / сталість
E — Empowering / розширення можливостей
E — Ethic / етика
D — Diverse / різноманіття

Якщо ви вже маєте малий / мікробізнес в агросфері або ідею бізнесу — подавайте заявку на участь у проєкті!
Учасники проєкту отримають:

• • безкоштовне навчання (онлайн) з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації тощо, яке допоможе розвинути вашу бізнес-ідею;
  • • відкриті лекції від експертів провідних українських компаній;
  • • нетворкінг-сесії з колегами з усієї країни (у змішаному форматі);
  • • долученість до спільноти SEED — учасників усіх років програми з усіх куточків України.

10 найкращих проєктів отримають гранти на суму 100 тисяч гривень.

Хто може взяти участь у проєкті?

• • підприємці, які вже мають малий або мікробізнес в агросфері та суміжних сферах  (фермерство, агротехнології, агротуризм, гастрономія та переробна сфера, органічна продукція, очищення води та інші);
  • • ті, хто хоче реалізувати ідею бізнесу в агросфері або суміжних з нуля;
  • • вік учасників — 18 + .

Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ, в якій слід прикріпити посилання на презентацію вашої бізнес-ідеї.

Презентацію можна подати в одному з форматів:

• • PowerPoint (до 5 слайдів);
  • • відео (тривалістю до 2 хв);
  • • текстовий файл (обсягом до 2 сторінок)

Етапи проєкту SEED 3.0:

• • Із 20 грудня 2023 до 31 січня 2024 включно ми приймаємо ваші заявки на участь у проєкті.
  • • Із середини  лютого до кінця травня буде проходити навчання (в онлайн форматі).
  • • Упродовж червня відбудеться нетворкінг із переможцями попередніх хвиль та візитами на їх господарства. Також у червні пройдуть відкриті лекції від експертів провідних українських компаній.
  • • Із липня по серпень будуть проходити менторські сесії, під час яких учасники будуть удосконалювати свої бізнес-плани з менторами.
  • • У вересня відбудеться півфінал.
  • • Наприкінці вересня пройде підсумкова подія проєкту SEED 3.0, на якій відібрані учасники презентують журі свої бізнес-плани. Під час події буде обрано 10  переможців проєкту, які отримають гранти. Сума кожного гранту складає 100 тисяч гривень.

Проєкт сприяє досягненню прогресу в реалізації Цілей сталого розвитку (ЦСР) та розвитку громад.
Багато хто з учасників перших хвиль проєкту SEED вже мали свій малий або мікробізнес у сфері агро. Частина підприємств учасників була пошкоджена або зруйнована внаслідок російської агресії в Україні, комусь довелося переїхати в більш безпечне місце й запускати бізнес з нуля. Також в рамках SEED змогли реалізувати свої ідеї й ті, хто ще не мав робочого бізнесу, але прийшли на проєкт із концепцією і втілили її в життя. Про результати перших двох хвиль проєкту читайте за посиланням:

– SEED 1.0
– SEED 2.0

Дайте ідеям можливість прорости!

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до менеджерки проєкту Оксани Кавтиш o.kavtysh@globalcompact.org.ua
+ 38 (093) 467 03 21