Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

11 Січня, 2024 р., 11:27
На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.
10 Січня, 2024 р., 16:14
Коли трапляється лихо, вони перші поспішають на допомогу. Вдень чи вночі, вони приспіють і ризикуватимуть власними життями, аби врятувати життя інших. Рятувальники, пожежники, медики, поліцейські, психологи, комунальники — ось вони, герої, які часто лишаються за кадром, але щодня заслуговують на щиру подяку.
09 Січня, 2024 р., 10:12
Не варто недооцінювати вплив ментального здоров'я на фізичне. Особливо він посилився під час війни, коли суттєво зросли навантаження на психіку кожного з нас.
08 Січня, 2024 р., 13:47
А ще емоції доводять, що ми з вами — живі люди, які мають почуття. Приймайте та проживайте їх усі!
04 Січня, 2024 р., 11:56
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
03 Січня, 2024 р., 16:25
Це нагадування подихати.
25 Грудня, 2023 р., 13:11
Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх — ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає.
22 Грудня, 2023 р., 13:30
Аби підбити підсумки року, перша леді Олена Зеленська також зустрілася з представниками регіонів України, відповідальними за впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
20 Грудня, 2023 р., 10:58
У мобільних застосунках BetterMe з’явилася Програма підвищення продуктивності на роботі — це набір порад для запобігання вигорянню, розроблений психологами з України та США, різноманітні тренування для підвищення концентрації, освітні курси, медитації, рецепти для здорового харчування.
18 Грудня, 2023 р., 12:54
Зараз нам може здаватися, що позаплановий вихідний чи відпустка — це щось недоречне або й заборонене. Та варто пам’ятати, що для нормальної роботи організму відпочинок є необхідним, а особливо в умовах тривалого стресу.