Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

19 Лютого, 2024 р., 16:54
Щоб бути норм, треба звикнути, що деякі речі — теж норм, і не варто їх соромитися. Бережіть себе.
16 Лютого, 2024 р., 15:51
Довіра до фахового погляду на ментальне здоров'я зросла на 12%.  Про це свідчать результати другої хвилі дослідження компанії Gradus у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
15 Лютого, 2024 р., 16:44
Це не тест на витривалість — лише нагадування подихати. Ритм виконання вправи може відрізнятися — зробіть його найбільш комфортним для себе.
14 Лютого, 2024 р., 11:09
Не журіть себе, якщо ввечері ви й не помітили, як проміняли фільм чи книгу на вірусні ролики у мережі. Часом такий контент відволікає, заспокоює, інколи навіть мотивує.
12 Лютого, 2024 р., 11:00
Хто подбає про тих, хто дбає про всіх? Мова про мам, що часто нехтують відпочинком, власним сном і здоров’ям – аби лише у рідних все було добре.
09 Лютого, 2024 р., 11:33
Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.
09 Лютого, 2024 р., 09:27
Сімейний лікар є найпершим порадником у всіх скаргах на здоров’я, зокрема й ментальне. Терапевтка Ірина Шиманська поділилася власним досвідом після навчання за програмою ВООЗ mhGAP і пояснила, чому радить звертатися по допомогу вчасно.
07 Лютого, 2024 р., 11:29
Щойно стає відомо про постраждалих через ворожі обстріли, на допомогу поспішають рятувальники, медики, а також психологи, готові надати допомогу тим, хто зазнав гострої реакції на стрес.
06 Лютого, 2024 р., 15:12
Пам’ятаєте чудову серію постерів Ольги Дегтярьової «Ментальне здоров’я — це…»? Якось ми ділилися ними у стрічці.
01 Лютого, 2024 р., 13:41
Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.