Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

16 Травня, 2024 р., 17:37
У День вишиванки хочемо нагадати, наскільки важливо мати відчуття спільності та підтримки у складні моменти. Нехай вишиванка буде символом наших сили, єдності й незламності!
16 Травня, 2024 р., 08:35
У Міжнародний день сім'ї нагадуємо, що сім'ї можуть бути дуже різними. Але це завжди ті, хто підтримує нас, а ми — їх. Найважливіші. А ще, коли ми дорослішаємо, можемо самі знаходити рідних людей і будувати з ними близькі та важливі стосунки.
14 Травня, 2024 р., 16:29
Триває місяць обізнаності про ментальне здоров’я. Тож зібрали відеокарусель, яка надихає подбати про себе та знайти способи впоратися зі стресом та труднощами в житті.
08 Травня, 2024 р., 13:24
Ось тобі завдання із : просто побути собою.
07 Травня, 2024 р., 17:19
Якщо тобі комфортно проводити час наодинці, це нормально. Як і нормально прагнути проводити його в компанії інших людей.
07 Травня, 2024 р., 09:17
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива.
06 Травня, 2024 р., 15:53
Щоб трішки покращити цей понеділок, особливо для тих, хто їх не любить, пропонуємо поговорити у коментарях про вихідні! Поділися, як пройшов твій вікенд? І які лайфхаки допомагають тобі примиритися з початком робочого тижня?
03 Травня, 2024 р., 09:51
Ці слова точно не допоможуть тобі заспокоїтися, коли підкрадається сезон іспитів.