Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

11 Квітня, 2024 р., 14:31
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
11 Квітня, 2024 р., 14:28
Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя
08 Квітня, 2024 р., 15:18
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
08 Квітня, 2024 р., 09:47
З 2014 року пані Олеся з позивним «Карамелька» навчала українських бійців тактичній медицині. Згодом усвідомила, що вміє достатньо, аби рятувати життя безпосередньо на фронті. З війни вона поверталася двічі — у часи АТО і вже повномасштабної, але до цивільного життя повертається досі — каже, губиться серед людей, а ще часто не спить уночі, бо кличуть поранені.
08 Квітня, 2024 р., 09:43
Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Спробуєте?
03 Квітня, 2024 р., 12:36
Бачити. Чути. Відчувати. Щоб впоратися з сильною тривогою та страхом за допомогою сенсорних систем організму, можна використовувати техніку «5–4–3–2–1»
02 Квітня, 2024 р., 17:30
Від слова до діла далека дорога. Але афірмації дійсно працюють. Пояснюємо, коли та як.
02 Квітня, 2024 р., 15:24
Інколи просто хочеться написати комусь. Розповісти про те, що на душі, про свій день, про усі несправедливості світу, чи навпаки, поділитися радістю.
02 Квітня, 2024 р., 14:12
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Тому ми підготували підказки, які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення».
02 Квітня, 2024 р., 13:56
Дай знати близькій людині, що можна не відповідати стандартними «добре», «норм», «ок». Бо ти поруч, можеш та хочеш — вислухати, підтримати, допомогти.