18 Червня, 2021 р., 14:43
Сьогодні, 18 червня, працівники КВП «Городок» продовжують проводити поточний ремонт під’їзду триповерхового будинку по вулиці Армійській 447. Вже зачистили стіни, пошпаклювали, побілили та приступили до фарбування.
18 Червня, 2021 р., 10:00
Шановні фермери!
18 Червня, 2021 р., 09:30
Шановні медичні працівники, щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем медичного працівника!
18 Червня, 2021 р., 09:24
17 червня 2021 року в міському Будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт до Дня медичного працівника. Гостями даного святкового дійства були працівники Подільської міської лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, спеціалізованої медично-санітарної служби, а також викладачі та студенти медичного фахового коледжу ім. В.О. Жуковського.
15 Червня, 2021 р., 14:31
15 червня відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення, на якій були присутні начальник управління економічного розвитку та інвестицій Алла Омельчук, начальник управління освіти Наталія Добрянська та радник міського голови Марія Мазур.
14 Червня, 2021 р., 08:21
11-го червня 2021 року відбулась селекторна нарада з представниками районних, державних адміністрацій, районних рад, сільських, селищних та міських рад.
14 Червня, 2021 р., 08:16
11 червня відбулася виїзна зустріч з мешканцями с. Олександрівка, яка була організована представниками Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, представниками пенсійного фонду, центру зайнятості, Центру надання адміністративних послуг, службою у справах дітей та Подільським міським центром соціальних служб. Також на зустрічі були присутні заступник міського голови Людмила Задорожна та староста с. Липецьке Вікторія Лазаренко. Темою зустрічі були виплати соціальної допомоги, субсидій та пенсій. Громадяни мали змогу поставити будь-які питання щодо сфери діяльності даних структур та надання ними послуг. На всі звернення були надані відповіді, а на ті питання, що потребували залучення окремих спеціалістів і додаткового часу, відповіді будуть надані в індивідуальному порядку. Зустріч пройшла у Будинку Культури села Олександрівка. Подібні зустрічі не є вийнятком та проводяться регулярно.
11 Червня, 2021 р., 10:04
Пришкільні табори продовжують свою роботу
10 Червня, 2021 р., 08:35
Шановні жителі громади! Українці!
08 Червня, 2021 р., 16:11
7 червня 2021 року заступник міського голови Анатолій Корчовий та радник міського голови Марія Мазур проінспектували хід робіт, які проводяться в місті. Насамперед це: початок капітальної реконструкції вулиць Садової, Виноградної, Іванівської. З метою вирішення багаторічної проблеми з відведення води по пр. Нефтяному Анатолій Васильович зустрівся з представниками залізниці та підрядниками. На цій зустрічі були визначені першочергові завдання.