Клуб вихідного дня

Дата: 23.07.2021 08:28

Запрошуємо Подільчан та гостей міста на змістовний відпочинок просто неба!

В суботу, 24 липня -чекаємо всіх охочих в парку Укртелеком , що на Черемушках на концерта народного фольклорного ансамблю Натхнення. Для маленьких любителів автопригод, працюватиле дитячий міський автопарк. Не пропустіть!

На любителів українського кіно очікує комедійний фільм від українського режисера Влада Дикого "Скажене весілля". Початок показу о 21:00 в парку Культури та дозвілля , що на Цукровому заводі.

Неділя, 25 липня - до машканців мікрорайону Північний курсує дитячий автопарк. Звісно без ігор, конкурсів і солоденького морозива не обійдеться!

Зустріч з улюбленими героями мультфільмів Смішарики ми обіцяємо мелечі у парк Молодіжний. А ще інтерактивні ігри та цікаві майстер-класи. Для дорослих чоловіків та дівчат відбудуться змагання із кросфіту. Не пропустіть!

Отже друзі , проведіть свої вихідні разом із нами!

Управління культури та туризму Подільської міської ради