День хрещення Київської Русі-України

Дата: 28.07.2021 08:58

Дорогі подільчани!

28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо доленосну і знакову подію в історії нашої країни - День хрещення Київської Русі-України. Це свято духовно об'єднує українців, живить нашу віру в мир та добро на землі.

Саме утвердження християнства стало справжнім підґрунтям, на якому формувалася наша культура, поширювалася писемність, в повазі до ближнього та любові до Бога виховувалися десятки поколінь.

Після прийняття християнства Київська Русь стала могутньою державою середньовічної Європи, яка відіграла велику роль як в історії східнослов'янських народів так і в світовій історії.

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

Нехай Господь береже нас усіх, Подільщину і Україну!