Подільська філія Одеського обласного центру зайнятості

25 Січня, 2022 р., 14:42
Організація з надання правової допомоги шукає:
14 Січня, 2022 р., 09:48
Підходяща робота для безробітних: 5 законодавчих аспектів
11 Січня, 2022 р., 17:12
До уваги роботодавців! Звітний період триває до 01 лютого 2022 року.
06 Січня, 2022 р., 11:16
        ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!
05 Січня, 2022 р., 14:10
13 січня 2022 року в Одеському ЦПТО розпочинається навчання за спеціальністю «Бармен».
22 Грудня, 2021 р., 07:59
Звертаємо Вашу увагу на графік формування навчальних груп у СІЧНІ 2022р.  Свята минуть дуже швидко, а затребувана на ринку праці професія залишиться з вами назавжди!   Зробіть собі найкращий новорічний подарунок, адже в новому році Ви матимете більше переваг для реалізації себе як конкурентноспроможнього фахівця!!  Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне  А також навчання можливе на платній основі!  За детальною інформацією звертайтеся ...
20 Грудня, 2021 р., 15:09
 20 грудня  2021р. фахівцем Подільського міськрайонного центру зайнятості Наталією Мамулат  спільно з Оксаною Ткач фахівцем  Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений захід для 20 безробітних жінок на тему «Патронат над дитиною - нова форма офіційного працевлаштування». Фахівець центру зайнятості розповіла безробітним про можливість патронатного виховання дітей як альтернативну форму офіційного працевлаштування. Від Оксани Валентинівни  клієнти служби зайнятості дізналися зокрема, що патронатним вихователем,  може бути повнолітній громадянин України, який має досвід виховання дитини та відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання і реабілітації дитини в своєму домі, які права та основні завдання патронатного вихователя, процес навчання, умови оплати роботи патронатного вихователя тощо. На завершення заходу присутнім запропонували обговорити отриману інформацію в сім’ях, а у разі прийняття рішення стати патронатним вихователем.
14 Грудня, 2021 р., 14:27
Послуги та соціальні гарантії при вивільненні.
09 Грудня, 2021 р., 12:05
Для поліпшення співпраці між центром зайнятості та роботодавцем відбулася робоча зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка з підприємцем-сільгоспвиробником Олексієм Шевченко.