Послуги та соціальні гарантії при вивільненні.

Дата: 14.12.2021 14:27

Послуги та соціальні гарантії при вивільненні.

Одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з працівниками, що підлягають вивільненню. Ці заходи проводяться з метою пом’якшення негативних наслідків масового вивільнення працівників.
     Так 14 грудня фахівцями Подільського міськрайонного центру зайнятості в приміщенні актового залу ДП "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП" було проведено профінформаційний захід – семінар з вивільнюваними працівниками для 10 осіб.
     Під час зустрічі присутні були проінформовані  про широкий спектр послуг служби зайнятості, пов’язаних з соціальним захистом осіб, які втратили роботу. Також було надано інформацію про наявність вільних робочих місць.  Обговорювались також питання щодо порядку нарахування та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття.
     В ході заходу учасники мали можливість отримати  відповіді на питання що їх цікавили, а також підкреслили вагомість співпраці з службою зайнятості.