Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Подідьській філії Одеського ОЦЗ для безробітних був проведений  тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

Дата: 29.09.2023 15:24
Кількість переглядів: 105

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, у Подідьській філії Одеського ОЦЗ для безробітних був проведений  тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях». Мета тренінгу –допомогти безробітним громадянам розвинути навички, які сприяють збереженню ментального здоров’я та ефективному подоланню стресових ситуацій.

Учасники тренінгу мали змогу оволодіти навичками самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях, зрозуміти важливість піклування про ментальне здоровʼя у повсякденному житті, звернути увагу на свій емоційний стан.

За словами учасників заходу, такі тренінги допомагають опанувати себе в кризових ситуаціях, підвищити свою соціальну адаптивність, що дає можливість знайти роботу та повернутися до повноцінного життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора