Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

19 Червня, 2023 р., 09:30
Постійна загроза обстрілів, тривожні новини, страх за близьких. Усе це породжує тривогу. Вона поглинає інші думки і не дає нормально функціонувати.
16 Червня, 2023 р., 09:23
Що сказати, коли бракує слів? Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».
08 Червня, 2023 р., 15:53
Чому одних проблеми поглинають разом із мріями, а інших роблять сильнішими? Психологічна стійкість грає в цьому величезну роль, а ми з вами саме намагаємось навчитись розвивати її.
06 Червня, 2023 р., 17:40
Знову день тривожних новин. Але спробуємо зупинити тривогу, що ходить по колу в голові і не приносить жодної користі. «Дістанемо» її із себе, роздивимося та покладемо поряд.
26 Квітня, 2023 р., 13:37
Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.
20 Квітня, 2023 р., 18:45
Програма «Ти як?» – це сукупність проєктів, які розробляють різні міністерства, щоб створити у державі нову екосистему турботи про ментальне здоров’я.