Безпечне святкування Дня Незалежності України.

Дата: 22.08.2023 14:15

Фото без описуНевдовзі відбудеться святкування Дня Незалежності України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей, Подільське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області закликає дотримуватися вимог безпеки. Зокрема:

• у місцях проведення масового культурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі;

• якщо вам доведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід;

• не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агрессивно;

• заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масового скупчення людей;

• не залишайте дітей без нагляду.

Натрапивши на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно телефонуйте на «101» або «102».

У разі отримання сигналу про оголошення «Повітряної тривоги», незволікаючи, прямуйе до найближчого укриття.

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, повідомте про це службу порятунку за номером «101».

Безпечного святкування!