ПОКАРАНО ПАЛІЯ!

Дата: 27.09.2023 10:53

Безвідповідальність,Фото без опису необережність та легковажність громадян до виконання правил пожежної безпеки призводить до жахливих наслідків, а саме до виникнення пожеж в екосистемах та на відкритих територіях.

▪️Рятувальниками Подільського району разом із правоохоронцями було оперативно притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення палія, який намагався спалити залишки сухої рослинності, після чого виникла пожежа, внаслідок якої було знищено 500 м² української землі. Сталось цей селі Петрівка, Кодимської громади, а тепер ще й виплачено мінімальний штраф у розмірі 3 060 гривень.

☝️ Шановні громадяни, у разі виявлення особи, яка вчиняє дії направлені на випалювання сухої рослинності - повідомляйте до правоохоронних органів. Винні мають бути притягнуті до відповідальності і розуміти наслідки своїх вчинків.

Подільське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області