Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Подільське РУ ГУ ДСНС

06 Вересня, 2022 р., 17:11
Такі інформаційні акції проводяться як для учнів, які навчаються очно в навчальних закладах, так і для учнів онлайн. Так, сьогодні "Єдиний урок з безпеки" подільські рятувальники провели в школах Подільської громади та онлайн для школярів Ананьївської громади. Як під час уроку оффлайн, так і онлайн надзвичайники спілкувалися із школярами: нагадували елементарні правила пожежної безпеки, пояснювали небезпеку вибухонебезпечних предметів, наголошували на важливості сигналу "Повітряна тривога" та закликали не ігнорувати дане оповіщення про небезпеку. Додатково з учасниками освітнього процесу, які безпосередньо навчаються в будівлі школи провели навчальну евакуацію. ДСНСівціІ дали поради, які допоможуть покращити швидкість та безпечність переходу до укриття при отриманні тривожного сигналу. Дані заходи є  корисними та пізнавальними як для малечі, так і для дорослих, адже обізнаність є синонімом безпечності!
21 Лютого, 2022 р., 16:20
І знову Подільські рятувальники ліквідували пожежі в екосистемах.
17 Лютого, 2022 р., 17:22
Подільські рятувальники проводять навчання дітей правильним діям при виявленні вибухонебезпечних предметів
15 Лютого, 2022 р., 16:56
Подільські рятувальники проводити профілактичні бесіди з громадянами Подільські рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням.
10 Лютого, 2022 р., 16:22
Подільські рятувальники провели профілактичний рейд в місті Ананьїв Подільські рятувальники провели черговий профілактичний рейд в місті Ананьїв. Знову і знову, співробітники Служби Порятунку закликають населення неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки задля збереження власного життя та здоров’я та оточуючих. ДСНСівці просили громадян не залишати малолітніх дітей самих, аби з ними не трапилась біда. Рятувальники вкотре нагадали як важливо слідкувати за справністю електромережі та не перевантажувати її. Також надзвичайними наголосили, аби громадяни слідкували за правильністю використання пічного опалення. Також всім мешканцям ДСНСівці нагадували основний алгоритм дій при виникненні пожежі.
27 Січня, 2022 р., 13:50
Подільські рятувальники провели Всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках»
24 Січня, 2022 р., 13:14
Подільські рятувальники ліквідували три пожежі протягом минулої доби на території Подільської міської громади та Куяльницької сільської громади 
 
20 Січня, 2022 р., 10:13
Подільські рятувальники проводять інструктажі з правил пожежної безпеки для працівників медичних закладів
20 Січня, 2022 р., 08:44
Подільські рятувальники ліквідували загорання житлового будинку

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора