22 Грудня, 2021 р., 08:14
Хочете захистити підлітка від важкого перебігу COVID-19?
20 Грудня, 2021 р., 16:55
Анатолій Іванов, Подільський міський голова  привітав 9-річну подільську самбістку Аріну  Ткаченко з  перемогою на міжнародному турнірі  з боротьби САМБО «Landesmeisterschaft in sambo in Lüneburg 2021» в НІМЕЧЧИНІ .
20 Грудня, 2021 р., 15:38
20 грудня  Подільський міський голова провів  нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств і служб громади.
20 Грудня, 2021 р., 08:39
ЯЛИНКА – 2022 вже горить різнокольоровими вогниками!
17 Грудня, 2021 р., 16:24
Офіційне відкриття новорічної ялинки в центрі села Липецьке Подільської міської територіальної громади дало початок всім новорічним святам, які підготувала міська влада для мешканців громади. Ялинка тішитиме мешканців і гостей села  впродовж всіх новорічно-різдвяних свят . ЇЇ прикрасили ілюмінацією та  традиційними іграшками.
17 Грудня, 2021 р., 09:50
Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад.
15 Грудня, 2021 р., 16:26
Сьогодні, 15-го грудня, під головуванням Подільського міського голови Анатолія Іванова відбулася чергова 14 сесія Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання на якій розглядалось 29 проєктів рішень, а також звернення та пропозиції депутатів.  Першим, із 14 проєктами, перед депутатами виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань, одним із яких було про надання згоди на поділ земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій. З проектами, що  стосувалися соціальних питань, перед присутніми виступила заступник міського голови Людмила Задорожна, одним із яких було про затвердження Програми розвитку освіти Подільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки. Заступник міського голови Ярослав Захаров запропонував для голосування проект про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради Подільського  району Одеської області. Перший заступник міського голови Олена Музичук розглянула фінансові питання, а саме  про бюджет Подільської міської територіальної громади  на 2022 рік та  про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».  Секретар міської ради Таїсія Скрипнік виступила з проєктом «Про план роботи Подільської міської ради Подільського району Одеської області на 2022 рік».
15 Грудня, 2021 р., 08:00
Шановні судді та працівники судів!
14 Грудня, 2021 р., 13:05
Станом на 13  грудня, по Подільську, поступило 6 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.