10 Листопада, 2021 р., 10:26
Станом на 9 листопада, по Подільську, поступило 46 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
09 Листопада, 2021 р., 13:58
Виконавчий комітет Подільської міської ради висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті Власової Марії Андріївни.
09 Листопада, 2021 р., 10:48
Станом на 8 листопада, по Подільську, поступило 44 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
09 Листопада, 2021 р., 08:00
Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!
09 Листопада, 2021 р., 08:00
Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності. Зазвичай в Україні в День української писемності та мови відбуваються масові заходи, однак цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19, вони проходитимуть в онлайн-форматі. Двадцять один  рік поспіль українці по всьому світу писатимуть диктант національної єдності. За давньою традицією цього дня стартуватиме й Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.