Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

14-та сесія Подільської міської ради

Дата: 15.12.2021 16:26
Кількість переглядів: 459

Фото без описуСьогодні, 15-го грудня, під головуванням Подільського міського голови Анатолія Іванова відбулася чергова 14 сесія Подільської міської ради Подільського району Одеської області першого скликання на якій розглядалось 29 проєктів рішень, а також звернення та пропозиції депутатів. 
Першим, із 14 проєктами, перед депутатами виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Корчовий, який запропонував для голосування проекти з комунальних та земельних питань, одним із яких було про надання згоди на поділ земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій.
З проектами, що  стосувалися соціальних питань, перед присутніми виступила заступник міського голови Людмила Задорожна, одним із яких було про затвердження Програми розвитку освіти Подільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
Заступник міського голови Ярослав Захаров запропонував для голосування проект про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Подільської міської ради Подільського  району Одеської області.
Перший заступник міського голови Олена Музичук розглянула фінансові питання, а саме  про бюджет Подільської міської територіальної громади  на 2022 рік та  про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.12.2020року №33-1 «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2021 рік».
 Секретар міської ради Таїсія Скрипнік виступила з проєктом «Про план роботи Подільської міської ради Подільського району Одеської області на 2022 рік».

З повним переліком рішень Подільської міської ради ви матимете змогу ознайомитись на офіційному сайті у зазначений законом термін

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора