31 Грудня, 2021 р., 09:35
Готові до свят? Підготували подарунки рідним? Не забудьте подякувати медикам, які зробити це все можливе, щоб захистити ваше життя та ваших близьких. Дякуємо усім медичним працівникам!
30 Грудня, 2021 р., 17:18
Студія танцю та циркового мистецтва «Грація» , керівник Марина Тепла, урочисто відкрили новий зал для тренувань в мікрорайоні «Північний» ! Міська влада брала участь в урочистостях!
30 Грудня, 2021 р., 15:53
Алла Перепелиця , директор Департаменту соціальної,сімейної політики та охорони здоров’я про Центр «Родина»: « В нас немає вмінь чарувати, в нас немає новорічного мішка з подарунками чи справжньої довгої сивої бороди, як у Діда Мороза, але в нас є любов та повага до своїх підопічних. І цього досить, аби щодня для них робити справжні дива».
30 Грудня, 2021 р., 13:35
Сьогодні всі регіони України перейшли на жовтий рівень епіднебезпеки. Які правила діють на цьому рівні, дивіться в нашій інфографіці.
30 Грудня, 2021 р., 10:08
Сьогодні відбулась урочисте відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який відреконструювали в рамках програми Президента «Велике Будівництво».
29 Грудня, 2021 р., 15:22
Станом на 15:00  годину 29 грудня , у Подільській громаді задіяно 13 одиниць снігоприбиральної техніки (8 одиниць снігоприбиральної техніки КО «Благоустрій», 2 грейдери Котовського асфальтного заводу та машини інших комунальних підприємств громади) та близько 70 комунальників – працівників КО «Благоустрій» та озеленювачів КВЕП «Подільськводоканал».
29 Грудня, 2021 р., 14:33
Діти Подільської громади  були дуже активними цьогоріч. Управління культури та туризму  підбило підсумки:
29 Грудня, 2021 р., 12:13
Новорічні і Різдвяні свята –час розваг та відпочинку для більшості мешканців Подільської громади! Завданням міської влади є забезпечити всі умови, аби містяни якісно, змістовно, цікаво та безпечно проводили своє дозвілля.
29 Грудня, 2021 р., 08:30
Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. Особливо це стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів.
29 Грудня, 2021 р., 08:09
В Україні вже запровадили додаткову та бустерну дозу вакцин від COVID-19.