Засідання обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми

Дата: 29.09.2021 16:04

Фото без описуСьогодні на засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, прийняли участь представники служби у справах дітей та Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я на чолі з заступником міського голови Людмилою Задорожною.

На засіданні було розглянуто вісім питань, а саме:

-про роботу з питань запобігання та протидії проявам всіх форм насильства в учнівських колективах закладів освіти у 2020/2021 навчальному році;

-про підготовку проведення в Одеській області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та участі у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»;

-виконання протокольних рішень координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми у 2021 році, та інші.

Під час обговорювання кожна громада мала змогу задавати питання та отримувала вичерпні відповіді.