12-та сесія Подільської міської ради

Дата: 30.09.2021 16:27

12-та сесія Подільської міської ради

30 вересня відбулось засідання чергової дванадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області I скликання на якій розглядалось 20 проектів рішень, а також звернення та пропозиції депутатів.

З усього переліку рішень можна виділити такі, що вносили зміни до бюджету Подільської громади, а також питання виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Також обговорювались проекти щодо затвердження цільової Програми розбудови велотранспортної інфраструктури на території Подільської міської територіальної громади на 2021-2022 роки, утворення фонду охорони навколишнього природного середовища та затвердження положення про фонд охорони навколишнього природного середовища.

З повним переліком рішень Подільської міської ради ви матимете змогу ознайомитись на офіційному сайті у зазначений законом термін.