15 Січня, 2024 р., 13:59
Під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників, керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств.
15 Січня, 2024 р., 09:52
Протягом тижня з 08.01.2024 року по 12.01.2024 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:
15 Січня, 2024 р., 08:22
«Сьогодні у Швейцарії відбувається нова зустріч радників лідерів держав щодо Формули миру. Це вже четверта така зустріч, і надзвичайно важливо, що кожна збирає більше учасників. Зараз представлені більше вісімдесяти держав та міжнародних організацій. І не тільки наші звичні партнери в Європі та Північній Америці, але й держави Латинської Америки, Африки, Азії, Океанії. Представницька зустріч. Вдячний кожному лідеру й кожній країні, які беруть участь у цій нашій спільній роботі і своєю участю підтверджують, що світовий порядок, заснований на правилах, обов’язково має бути відновлений – для всіх на землі, без виключень».
13 Січня, 2024 р., 12:00
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт, буде відключення електроенергії 15 січня 2024 року: м. Подільськ ( ОРІЄНТОВНО з 8.00 до 19.00): вул. Гаражі, вул. Енергетиків, вул. Кузовкова, вул. Ломоносова, просп. Перемоги. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру: Для стаціонарних телефонів: +38 (048) 705 90 90 Для мобільних телефонів: +38 (068) 705 90 90 +38 (095) 705 90 90 +38 (073) 705 90 90 E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
12 Січня, 2024 р., 13:17
Результати роботи Ради Україна – НАТО демонструють ефективність цього інструменту взаємодії, що дає змогу покращити комунікацію між країнами-партнерами у розв’язанні важливих питань для нашої держави. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю представникам ЗМІ в Ризі.
12 Січня, 2024 р., 11:21
Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення під головування заступника міського голови Таїсії Скрипнік. На засіданні було розглянуто низку питань серед яких:
12 Січня, 2024 р., 09:56
Під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, спільно з заступником міського голови Анатолієм Корчовим, відбулося засідання голів квартальних комітетів громади.  На заході були присутні представники Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин, комунальних підприємств громади, закладів охорони здоров’я, ГУ ПФУ в Одеській області та відділу превенції Подільського РУП ГУНП в Одеській області.  Перш за все, Олег Богданович подякував керівникам органів самоорганізації населення за плідну роботу та уважне ставлення до потреб подільчан. Окрім цього, очільник громади прозвітував про виконану роботу за 2023 рік та про плани на поточний. Зауважив, що у країні й досі триває війна, тож найголовніше завдання міської влади залишається незмінним – це всебічна допомога та підтримка Збройних Сил України. Усі клопотання від командирів військових частин, які надходили до міської ради, були 100% виконані.
12 Січня, 2024 р., 09:23
За кошти місцевого бюджету для закладів освіти громади придбано комп’ютерну техніку. Такі новорічні подарунки передали виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна та начальник Управління освіти та гуманітарної політики Володимир Самборський.
11 Січня, 2024 р., 11:22
"Початок тижня видався важким для жителів Подільщини через негоду та, як наслідок, відключення світла. При цьому життя в Подільській громаді не було паралізоване. Снігопади та ожеледиця додали клопоту нашим комунальникам.
11 Січня, 2024 р., 10:13