30 Січня, 2024 р., 10:48
Втілюємо інноваційні рішення, які роблять державні послуги ще більш зручнішими. Сервісні центри МВС успішно тримають курс  на створення цифрової держави у смартфоні.
30 Січня, 2024 р., 08:20
«Селектор. Були, як зазвичай, доповіді з усіх напрямів державної роботи. Військові – щодо ситуації на фронті, щодо кожного напрямку інтенсивних боїв. Розвідка – поточні питання. Окрема увага, звичайно, тому, що робить ворог, як тисне на своїх сателітів. Вдячний усім нашим фахівцям, які здобувають для України актуальну спеціальну інформацію. Окрема розмова – щодо дронів: питання виробництва, постачання, забезпеченості підрозділів. Зрозуміло, що це одне з головних завдань року – випереджати ворога в якості роботи з дронами. Що успішніші українські дрони, від FPV до стратегічних, то більше життів наших воїнів ми збережемо».
29 Січня, 2024 р., 16:32
Волейбол - це спорт, який завжди привертає увагу: будь-то великі міжнародні змагання чи локальні турніри.
29 Січня, 2024 р., 15:39
Протягом тижня з 22.01.2024 року по 26.01.2024 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:
29 Січня, 2024 р., 15:16
Завдяки тісній співпраці із Агентством США з міжнародного розвитку «USAID», теплопостачальне підприємство відтепер має на балансі потужний універсальний екскаватор-навантажувач JCB.
29 Січня, 2024 р., 14:16
Подільська міська лікарня отримала гуманітарну допомогу у вигляді багатофункціональних ліжок від БФ «Свої».
29 Січня, 2024 р., 08:40
Сьогодні, 29 січня 2024 року, українці вшановують 106-у річницю пам’яті Героїв Крут, чий подвиг став символом незламності та стійкості всього українського народу в боротьбі за незалежність.
27 Січня, 2024 р., 10:00
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади.