Що таке кредитна історія та чому це важливо. Навчає Дія.Освіта

Дата: 26.10.2023 09:04

Фото без описуКредитна історія — це досьє людини з інформацією про всі взяті кредити. Саме ці дані враховує кредитор, щоб визначитися, чи варто видавати клієнту позику. Як не втратити на кредиті та побудувати гарні відносини з банком, розповідаємо в освітньому серіалі.

Переходьте на Дія.Освіта та дізнавайтеся:

•  як працюють кредитні бюро
  •  чому кредитна історія та кредитний рейтинг важливі
  •  як захистити себе від кредитного шахрайства

Також у серіалі експерти діляться порадами з фінансової грамотності. Дивіться за посиланням:  https://osvita.diia.gov.ua/courses/credit-history

Навчайтеся з Дія.Освіта

Освітній серіал «Кредитна історія: що це і чому вона важлива» створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта за підтримки програми IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання» у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO), Фондом ефективного врядування Великобританії (GGF) та Українським бюро кредитних історій.