Заплановано створення вебсайту для розвитку соціального партнерства в Одеському регіоні

Дата: 11.04.2024 16:53

Фото без описуВ рамках підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як» заплановано створення вебсайту для розвитку соціального партнерства в Одеському регіоні. Основною метою створення вебресурсу є - усунення інформаційних бар'єрів у наданні послуг, стимулювання співпраці та розширення соціального партнерства, як недержавних, так і державних організацій.

Саме тому, для врахування потреб усіх категорій громадян щодо наповнення майбутнього сайту пропонуємо заповнити Google Форму, яка стане орієнтиром під час його створення.

Звертаємо увагу, що усі поля обов'язкові до заповнення, а інформація про Вашу організацію допоможе розробити сайт, саме, під потреби певних категорій громадян, що значно покращить пошук необхідної інформації на сайті для користувачів.

Створення інформаційного ресурсу здійснюється завдяки фінансовій підтримці БФ «Вітри Змін».

Заздалегідь дякуємо за участь в опитуванні!

Посилання на форму додається:⬇️ https://forms.gle/cdLsMWeCxrrLB1Kr7