Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

31 Травня, 2021 р., 10:39
Завершився онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав», який Координаційний центр з надання правової допомоги проводить вже вдруге. Темою цьогорічного конкурсу стала протидія булінгу. Свої роботи надіслав 301 учасник з усіх регіонів України. Віддали свій голос за малюнок, який найбільш сподобався, 4 тис. 818 учасників голосування. «За допомогою конкурсу малюнків ми вкотре хотіли привернути увагу дітей до проблеми булінгу, яка, на жаль, існує в будь-якому освітньому середовищі. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про це явище, зрозуміли різницю між булінгом та іншими видами насильства, адже багато дітей, а також дорослих плутають булінг з домашнім насильством або не розмежовують їх», – зазначив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.
31 Травня, 2021 р., 10:08
Архів матеріалів