Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

08 Серпня, 2023 р., 08:11
3 серпня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правничої допомоги», положення якого передбачають, що  особи, постраждалі від торгівлі людьми, тепер належать до суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правничої допомоги.
04 Серпня, 2023 р., 09:19
Ми багато років проводимо правопросвітницьку роботу серед дітей та їхніх законних представників про право дітей на отримання безоплатної первинної та вторинної правничої допомоги.
14 Липня, 2023 р., 14:43
Безбар'єрність безоплатної правової допомоги — це її доступність для людей незалежно від їх матеріального, соціального статусу або місця проживання. Відсутність дискримінації та однаково якісне надання послуг для усіх клієнтів.
14 Липня, 2023 р., 14:40
Звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги й наші юристи розкажуть, як оформити договір оренди землі та зорієнтують, які дані він має містити, щоб убезпечити себе від негативних наслідків у майбутньому.
14 Липня, 2023 р., 14:39
Щодня до юристів системи БПД звертається понад 150 людей, які через воєнні дії були вимушені покинути свої домівки і змінити місце проживання. Всі вони, зазвичай, мають низку правових проблем та потребують їх швидкого вирішення.
21 Червня, 2023 р., 10:25
Інформаційні матеріали щодо розшуку зниклих безвісти за особливих обставин, підготовлені «Національне інформаційне бюро / National Information Bureau»:
21 Червня, 2023 р., 10:22
Під різними приводами шахраї поширюють фішингові посилання, за якими просять перейти та ввести дані для входу на сторінку в соцмережах або в месенджер користувача.
21 Червня, 2023 р., 10:22
Телефонне платіжне шахрайство є одним з найпоширеніших видів шахрайства, яке може стати причиною втрати грошей та конфіденційних даних.