Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІСТКИ: ХТО І ДЕ ЇХ ВРУЧАТИ, ПІДСТАВИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 28.02.2023 16:15
Кількість переглядів: 95

В Україні триває загальна мобілізація — проводяться спеціальні заходи, зокрема, призов військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України на військову службу.

Законодавством визначено, що Фото без описучоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані за викликом, тобто після вручення повістки, з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.

Виникає багато запитань з приводу вручення повісток: хто і де може перевіряти ваші документи та вручати повістку, яка процедура її отримання, відповідальність за неявку до ТЦК тощо.

Ми зібрали найпоширеніші запитання, з якими телефонують до контактного центру системи БПД 0 800 213 103 та підготували три дописи. Це перший з них.

Збережіть цей допис (наприклад, поширте цей допис собі на сторінку з видимістю лише для вас), щоб не загубити, і незабаром ми додамо до нього посилання на наступні дописи.

Нормативні-правові документи, якими регламентується питання вручення повісток

Закон України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» 21 жовтня 1993 року № 3543-XII (далі – Закон № 3543-XII).

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року № 154 «Про затвердження Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки».

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора